.

.

.::. Kurumsal Kimlik .::.

.

OMZ PNOMATİK ;  Havalı Tokmak ve Dökümcü ekipmanları imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. 1993 yılında sektördeki faaliyetine başlayan ve 1997 yılında Pnömatik sektörüne geçerek döküm sektörünün kullandığı havalı tokmak ve havalı kırıcı üretimini gerçekleştiren firmamız, üretimde son teknolojiyi kullanmaktadır.

Üretimini yaptığımız ürünlerimize verdiğimiz 2 yıl garanti, yedek parça ve anında hızlı servis imkanlarımız, müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklarımızdır. Birebir müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz pazarlama çalışmalarımız sayesinde müşteri portföyümüz sürekli artış göstermektedir.

Misyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz dökümcü ekipmanları imalat sektöründe; sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartlan dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak.

Vizyonumuz;

Müşteri isteklerine uygun olarak, otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider  bir firma olmak.


Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Firma Sahipleri
Osman KOÇ - Mustafa KOÇ